Krwawienie po usunięciu nadżerki: jak długo powinno trwać?

Witam. 24 stycznia 2011 miałam zabieg usunięcia nadżerki. Po zabiegu pani doktor przepisała mi tabletki antykoncepcyjne C***, dwa opakowania, które miałam zażyć ciągiem, abym nie dostała miesiączki i rana lepiej się wygoiła. Po miesiącu pojawiło się plamienie, które trwało około tydzień, a póżniej pojawiło się krwawienie i strasznie duże skrzepy, które minęły po paru dniach, a krwawienie nadal się utrzymuje. Za dwa dni kończę zażywać tabletki antykoncepcyjne i powinnam dostać okres. Moje pytanie, czy tak długie krwawienie (już teraz dwa tygodnie, a jak dostanę miesiączkę będzie jeszcze dłuższe) jest normalne? Jak długo powinno trwać krwawienie po takim zabiegu? Dodam, że wizytę mam dopiero za półtora tygodnia. Proszę o odpowiedź.

Dzień dobry!
Być może nadżerka nieprawidłowo się zgoiła i stąd pojawiło sie krwawienie.
Raczej przy przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych jedno po drugim opakowaniu nie występują tak obfite krwawienia.
Z powazaniem.