Czy opary drukarskie mogą być przyczyną moich dolegliwości?

Witam! Podczas pracy (nowej) nagle odczuwam mdłości, tępy ból z tyłu głowy, senność/skołowane; narażonana jestem na niewielkie opary tuszy/farb drukarskich, czy to może być przyczyną? Dodam, że jakiś czas po opuszczeniu budynku objawy ustępują, by powrócić nagle po paru godzinach. Całkowicie ustępują następnego dnia rano (w weekend nic mi nie było).

Dzień Dobry Pani :)

Jak najbardziej tak, choć towarzyszące temu myśli mogą wzmacniać zaprezentowane przez Panią symptomy (po pracy).

Aby doszczegółowić pochodzenie symptomatyczne, warto byłoby
kontrolnie skonsultować się z Lekarzem pierwszego kontaktu.
Warto byłoby również zwyczajnie porozmawiać o tym z Psychologiem.

Z życzeniami dla Pani pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605