Czy osobie po resekcji żołądka można podać lek Megalia?

Witam, Niecałe dwa tygodnie temu mój tata przeszedł operację resekcji żołądka. Pojawiły się pewne objawy które mogą świadczyć o wystąpieniu zespołu poresekcyjnego: wysoki puls, brak apetytu, spadek wagi, zaczerwienienie skóry oraz pocenie się. Najbardziej niepokoi nas jednak brak apetytu, ponieważ tata jest bardzo chudy, a kolejne kilogramy w dół to coraz większy problem. Czy osobie po resekcji żołądka można podać Megalie ? Do tej pory podczas chemioterapii stosował ją i w efekcie przytył.

Absolutnie odradzam podawanie jakiegokolwiek preparatu bez wiedzy i zgody lekarza prowadzącego!!! Proszę z Nim omówić ten temat!!! zż