Czy plamienie może być związane zmianą tabletek?

Witam , zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne całkowicie inne niż brałam przy karmieniu piersią , jest to moje pierwsze opakowanie , jem je od 2 tygodni zaczęłam w poniedziałek , okres powinnam dostać po 3 tygfiniaxh ich jedzenia w przerwie 7 dniowej tak ? A dzisiaj mam plamienie ... czy dalej mam je zażywać nie przestawać ?

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie zgłosic się do lekarza ginekologa a jakie to dokładnie tabletki są a jakie były?