Czy po podaniu botoksu może nastąpić przebudowa żuchwy?

Miałem ostatnio zabieg botoksem redukujący mięśnie żwacze, na stronie internetowej jednej kliniki napisano ,że po około czwartym podaniu botoksu "Żuchwa ulega samoistnej przebudowie" czy to prawda?

Układ kostny twarzoczaszki ulega przebudowie podczas całego naszego życia. Jeżeli zmniejszymy działanie najsilniejszego mięśnia okolicy twarzy to niewątpliwie wpłynie to również na proces przebudowy naszego kośca. Zmiany mogą być dyskretne i zauważalne wtedy gdy zestawimy zdjęcia odległe w czasie.