Badanie moczu na białko

Białko w moczu wykrywa się w czasie badania ogólnego moczu. Źródeł białka w moczu może być wiele. Sprawdź jakie mogą być przyczyny ? opowie o tym lek. Łukasz Dubielecki.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

choć lek Macromax nie wchodzi w interakcję z alkoholem (co potwierdzają słowa naszego eksperta pod innym pytaniem: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/spozycie-alkoholu-po-zakonczeniu-stosowania-macromax), to bezpiecznej jest odczekać co najmniej dobę pomiędzy zakończeniem kuracji a spożyciem alkoholu.

Niektórzy specjaliści zalecają odczekać nawet więcej niż dobę, bo nawet do 10 dni. Ostateczna decyzja należy jednak do Pana.

Pytania o interakcję tego antybiotyku z alkoholem pojawiały się już w naszym serwisie. Oto one: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/kiedy-mozna-pic-alkohol-po-stosowaniu-leku-macromax, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/picie-alkoholu-przy-antybiotyku-macromax, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/macromax-a-mozliwosc-picia-alkoholu, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/kiedy-moge-pic-alkohol-po-stosowaniu-macromaxu.

Natomiast szczegółowe informacje na temat leku znajdują się w jednym z naszych tekstów dostępnych pod adresem: https://portal.abczdrowie.pl/macromax-wlasciwosci-dawkowanie-czas-dzialania-cena-i-zamienniki.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty