Czy po takim czasie Epiduo już nic więcej nie pomoże?

Minęły ponad 2 miesiące od czasu, kiedy przepisano mi epiduo na problemy z trądzikiem. Nie jest to silny trądzik, ale nawraca już kolejny raz. Stosuję epiduo cały ten czas na wszystkie miejsca twarzy, które dotyka wysyp krost, jednakże w dalszym ciągu pojawiają się kolejne wypryski, czasem zaczyna się wszystko ładnie goić i zostaje już mało śladów, ale po paru dniach pogarsza się i mam kolejne wypryski i ślady po nich. Czy po takim czasie epiduo już nic więcej nie pomoże i powinienem umówić się na kolejną wizytę i zastosować inny lek, czy cierpliwie czekać?

Poza kuracją epiduo, warto też przyjrzeć się pielęgnacji domowej oraz nawykom żywieniowym. Wszystko to jest ze sobą powiązane, więc dobrze jest znaleźć specjalistę, który doradzi Panu także na tej płaszczyźnie.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska