Czy po wzięciu tabletek mój okres w następnym miesiącu również się opóźni?

Witam. Czy jeśli wezmę tabletki Norethisterone i opóźnię okres o parę dni to w następnym miesiącu automatycznie również się opóźni?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Czas krwawienia zależy od długości cyklu. Jeśli następny cykl będzie miał normalną długość, to okres wystąpi po przewidywanym czasie. Oczywiście długość cyklu zależy od wielu czynników.