Czy podczas leczenia mój cykl może się zmieniać?

witam, od około roku z moim partnerem staramy się o dziecko.4 miesiące temu miałam skierowanie na badania hormonalne. Prolaktyna 68.9ng/mL a na rezonansie magnetycznym guzek na przysadce mózgowej 3mm. Lekarz przepisał mi Parlodel . Od dawna mam plamienia zazwyczaj tydzień przed miesiączką ale ostatnio pojawiło się dodatkowo dokładnie w dzień przewidzianej owulacji. Czy podczas leczenia mój cykl może się zmieniać i czy plamienia przed miesiączka mogą mieć negatywny wpływ na zajście w ciąże?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest dalsza diagnostyka i obserwacja. prosze koniecznie udać się do lekarza ginekologa najlepiej zajmujacego sie wspomaganiem rozrodu.