Czy ponad rok po embolizacji tętniaka mózgu można korzystać z sauny?

Witam serdecznie. Czy ponad rok po embolizacji tetniaka mózgu można korzystać z sauny, jeśli ciśnienie na codzień jest w normie? Podobno sauna pomaga regulować ciśnienie, więc wydaje się całkiem korzystnie wpływać na układ krwionośny, tylko czy w trakcie seansu nie zachodzą zbyt gwałtowne procesy?

Lek. Tomasz Budlewski

Wg zaleceń lekarza prowadzącego leczenie/obecna obserwacje. Osobiście bym odradzał