Czy popęd seksualny może być objawem ciąży?

Dziękuję za odpowiedź, ale czy w takim razie istnieje taka możliwość żebym jednak była w ciąży? czy ten popęd seksualny może być jej objawem?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Jeżeli istnieje podejrzenie ciąży należy wykonać test ciążowy. Najlepiej wykonać go w dniu spodziewanej miesiączki.
W ciąży część kobiet ma większa ochotę na seks natomiast inne kobiety mają popęd seksualny znacznie mniejszy. Jest to sprawa indywidualna. Dlatego zwiększony popęd seksualny nie jest wykładnikiem ciąży.

Pozdrawiam