W jaki sposób zwiększyć popęd seksualny?

Witam! Jak zwiększyć popęd seksualny ?? Mam 24 lata i wydaje mi sie ze mam zbyt mały popęd seksualny.

Witaj!
Napisałeś , że wydaje Ci się ,że masz mały popęd seksualny , niestety zbyt mało o tym napisałeś. to, ze nam się wydaje to za mało. Jest to związane z każdym człowiekiem, zmienia się z wiekiem oraz z intensywnością współżycia oraz wieloma innymi czynnikami. Proszę udać się do seksuologa w twojej okolicy! Pozdrawiam

Siła popędu jest sprawą dość indywidualną i względnie stałą..
Oczywiście wpływ mają na nią różne czynniki, które należałoby przeanalizować, co przekracza ramy Forum.
Wyjściem byłoby spotkanie w gabinecie z seksuologiem w miejscu zamieszkania.
Pozdrawiam. JW