Wysoki poziom testosteronu przy dużym popędzie seksualnym

Witam, mam wysoki poziom testosteronu-powyżej górnej granicy. Problem w tym, że moje życie seksualne jest bardzo skomplikowane przez bardzo duży popęd seksualny.Czy androcur niweluje tylko popęd płciowy? Czy dziewczyny przestają się podobać tylko w sferze seksualnej, czy w innych sferach też? Np. twarz włosy, sylwetka. Będe mógł się cieszyć chwilami, w których seks i dziewczyny, małżeństwo itd. nie będą mnie wogóle interesować? Tak jakbym mijał jakiegoś faceta na ulicy? Dziękuje i pozdrawiam.

Bardzo wątpliwe jest, aby potrzebny był Androcur, który blokuje działanie testosteronu.
Potrzebna jest dokładna analiza sytuacji i diagnostyka. Interpretacja wyników endokrynologicznych przekracza możliwości osoby nie będącej specjalistą.
Proponuję skorzystać z pomocy lekarza seksuologa.
Pozdrawiam. JW.