Czy poród naturalny jest wskazany po udarze żylnym?

Witam, w 2010r. po urodzeniu drugiego dziecka przeszłam udar żylny. W dalszych badaniach wyszła mi mutacja genu protrombiny oraz stwierdzono obecność krążącego koagulantu, jednak hematolog nie stwierdził trombofili. Teraz jestem w 35 tygodniu ciąży, od początku przyjmuję clexane 0,6, a do końca drugiego trymestru przyjmowałam także acard 75mg. Moje pytanie brzmi: czy mogę rodzić naturalnie (bardzo się tego boję) czy jednak powinnam mieć cc?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę, że konieczne jest przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw cc. proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego ciążę, aby ustalić dalsze postępowanie.