Czy posiadając 17 lat jeszcze urosnę?

Witam Mam 168 wzrostu w wieku 17 lat moje pytanie czy jeszcze urosne? Moze powieniem udac sie do lekarza po jakies porady co zrobic zeby jeszcze chociazz te 3 cm urosnąć. Pozdrawiam
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Jesteś jeszcze na etapie dojrzewania, czyli twój organizm jeszcze się rozwija. Wprawdzie największy skok pokwitaniowy masz już za sobą, co nie znaczy,że nie urośniesz jeszcze kilku cm. Jeśli masz wątpliwości co do prawidłowości swojego rozwoju to udaj się na wizytę do lekarza.