Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 9 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy powinienem się przejmować kolorem i konsystencją spermy?

Moja sperma ma kolor żółty i jest nieco bardziej zawiesista. Ostatni tydzień intensywnie piłem alkohol i paliłem marihuanę. Również ostatni raz uprawiałem seks ponad dwa tygodnie temu. Ponadto nie odczuwam żadnych bóli ani pieczenia przy oddawaniu moczu i nie mam problemu z jego oddawaniem. Mocz oddaję regularnie Czy powinienem się przejmować kolorem i konsystencją spermy?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Żółtawy kolor spermy jest zjawiskiem naturalnym - zależy od wielu czynników, m.in. od stylu życia. Jeśli sperma ma intensywnie żółty kolor - warto zasięgnąć porady urologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy