Czy powinnam udać się do lekarza czy to kwestia zmęczenia?

Witam. Jestem kobietą i mam 21 lat. W ostatnim czasie bardzo niepokoją mnie bóle w kościach. Są one zazwyczaj punktowe i napadowe. Pojawiają się one najczęściej w dłoniach,stopach,piszczelach,kolanach. Trwają do kilku minut. Ból Jest do wytrzymania,ale ciekawi mnie dlaczego tak się dzieje? Dodam,ze mam niedoczynnosc tarczycy,a poza tym pracuje po 12h stojąc. Czy powinnam udać się do lekarza czy to kwestia zmęczenia?

Lek. Michał Lenard

Może to być kwestia przepracowania. Sugerowałbym mimo wszystko skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który zleci Pani podstawowe badania i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!