Czy powinnam w związku z tym przyjąć jakieś leki?

Jestem po redukcji piersi. Po operacji otrzymałam clexane. Dostałam po nim krwawienia. Po decyzji chirurga odłożyłam zastrzyki. Minęło 5 dni a krwawienie nie ustępuje. Czy minie ono samo? Czy powinnam przyjąć jakieś leki? Ginekologicznie jest wszystko w porządku. Prosze o konkretną odpowiedź bo oszaleje ze stresu
KOBIETA, 44 LAT 6 miesięcy temu

Dzień dobry , myślę , że nie ma powodów "oszaleć ze stresu" , proponuję jednak pilną kontrolę u ginekologa , pozdrawiam , z.żurawski