Czy powodem może być zbyt niski poziom estrogenów?

Dzień dobry. Moim problemem jest bardzo mały biust a właściwie jego brak. Nawet nie muszę nosić stanika. Do tego mam szerokie barki jak u mężczyzny. Można powiedzieć, że wyglądam jak facet. Dlaczego nie rozwineły mi się piersi? Czy pwodem może być znyt niski poziom estrogenów a za duży np. testosteronu? Czytałam o suplementach diety na piersi, które zawierają fitoestrogeny, czy to działa? Jestem załamana, poważnie myślę o operacki powiększenia biustu ale nie wie czyt o bezpieczne. Amelia 25

Dzień dobry,

W pierwszej kolejności powinna Pani sprawdzić czy małe piersi nie są wynikiem zaburzeń hormonalnych. W tym celu proszę udać się do lekarza. Jeżeli gospodarka hormonalna będzie prawidłowa, warto rozważyć powiększenie piersi- albo implantami albo własnym tłuszczem. Więcej na ten temat znajdzie Pani w poniższym linku:

http://www.arsestetica.pl/zabiegi/twoj-problem/cialo/modelowanie-piersi/

Pozdrawiam serdecznie.