Czy poziom homocysteiny 7.35 umol/l u 8 latka to dużo?

Czy poziom homocysteiny 7.35 umol/l u 8 latka to dużo? Szeroka norma na wydruku to 15. Inne parametry krwi, w tym morfologia, lipidogram, glukoza w normie. Rodzic obciążony udarami, wysoką homocysteina...stąd badanie. U dzcka brak objawów choroby. Rozwija się prawidłowo.

Lek. Michał Lenard

Wynik jest w normie, nie ma Pani powodu do obaw. Pozdrawiam!