Czego unikać w ciąży?

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Właśnie wtedy powinna ona szczególnie dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Obejrzyj film i dowiedz się, czego powinna unikać kobieta w stanie błogosławionym.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

jak najbardziej okres może się spóźniać przez zapalenie pęcherza moczowego oraz przyjmowanie antybiotyku. Na cykl miesiączkowy wpływa bowiem wiele czynników. Są to nie tylko infekcje czy stosowane leki, ale również odchudzanie, zmiana diety, nadmierny wysiłek czy silny stres. Wszystko to może doprowadzić do tego, że okres nie przyjdzie w oczekiwanym terminie.

Należy więc cierpliwie czekać na pojawienie się miesiączki. Jeśli jednak prowadzi Pani aktywne życie seksualne i bierze Pani pod uwagę możliwość ciąży, to warto również wykonać test ciążowy.

Odpowiedzi na podobne pytania znaleźć można pod poniższymi linkami: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/spoznienie-okresu-po-zapaleniu-pecherza, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/zapalenie-pecherza-i-spozniajacy-sie-okres.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty