Zapytaj lekarza

1 , 0 3 4 , 1 0 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy przy tężyczce można uprawiać sport?

Dzieļ dobry, pół roku temu neurolog zdiagnozował u mnie tężyczkę. Przez pół roku brałam MagMax 3x1, Elicea 1x1, Kalipoz 1x1 (3 mies), Devisol 6kropel rano i po jego zakończeniu biorę 1x Vitrum D3 forte. Obecnie z tych leków stosuję już tylko Magnez i wit D. Mam zatem pytanie - czy mogę przy tężyczce "zaleczonej" uprawiać sport? Jeśli tak, to jaki? Boję się, by objawy i choroba nie wróciły, tym bardziej, że choruję też na niedoczynność tarczycy (ale TSH mam wyregulowane). Będę wdzięczna za odpow
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Czy autyzm jest wyleczalny?

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.

Witam!
Jaki był wynik badania funkcji przytarczyc? Jeżeli rozpoznanie było postawione na podstawie tylko objawu Chwostka to nie jest ono do końca pewne! U większości pacjentów z rozpoznaniem nerwicy wychodzą dodatnie objawy tężyczkowe. W "wachlarzu" podawanych Pani leków znalazły się typowe leki do leczenia lęku (nerwicy) - Elicea! Moim zdaniem uprawianie sportu korzystnie wpłynie na Pani zdrowie fizyczne i emocjonalne.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy