Czy przy torbieli krwotocznej konieczne jest wykonanie Ca 125?

Badanie ginekologiczne wykazało, że mam torbiel krwotoczny o wielkości 7 cm. Dostałam informacje, że muszę zrobić badania sprawdzające czy mogę zastosować antykoncepcję by torbiel się zmniejszył i zostałam skierowana na badanie Ce 125. Czy to normalne w tych przypadkach czy ginekolog mógł zauważyć coś niepokojącego? Czy tej wielkości torbiele mogą się wchłonąć farmakologicznie i czy to bardzo niebezpiecznie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego . Zapewne dla ogólnego obrazu nie sadze aby usg mogło coś więcej sugerować