Czy psychiatra wie co robi?

Czy psychiatra wie co robi? Bo mam wizytę 30 maja i boję się że mi poda jakieś leki ogłuszające itd a chorowałam na padaczke oraz torbiela podpajęczynowego małego od dzieciństwa a mam stany lękowe i niepokój oraz znerwicowana itd oraz stres. Czy jak mu dam kartoteke o chorobie itd to da mi coś aby mi nie zaszkodziło

Witam! Lekarz psychiatra jak sama nazwa wskazuje jest przede wszystkim lekarzem i powinien się znać na medycynie. Na pewno stosuje zasadę "primum non nocere", czyli po pierwsze nie szkodzić. Pozdrawiam W. Łuczkowski.