Zatrzymanie moczu a obecność torbieli

W czerwcu 2014 Roku rozpoznano u mnie torbiela o wielkosci10/12 cm. Powodowal on czeste zatrzymanie moczu ,bardzo bolal mnie brzuch a z czasem nerki.Mieszkam w Anglii i przychodnia nie chciala uznac zdjecia usg polskiego lekarza. Walcze o odszkodowanie ponewaz mam problem z trzymaniem moczu,jednak lekarz biegly stwierdzil ze operacja na miejscu odbyla by sie nie wczesniej jak 16 dni przed faktycznym terminem(operacja w Polsce)a te 16 dni na pewno nie pogorszylo mojego stanu.Prosze o opinie.

Nie da się w medycynie powiedzieć coś , co byłoby na pewno!!! Nie znam szczegółów choroby( nota bene - torbiel w języku polskim ma rodzaj żeński - a więc ta torbiel - a nie - ten torbiel!!!). Nie podaje Pani lokalizacji ani wielkości torbieli - nie mogę więc odpowiedzieć nic konkretnego!!! zż