Czy rak płuc w moim wieku jest prawdopodobny?

Mam 19 lat i od roku pale e-papierosa. Od pewnego czasu ciężej mi się oddycha i mam lekki, mokry kaszel. Dodam że również jestem otyły i dusznosci nie narastają ani nie pogłębiają się podczas wysiłku fizycznego. Mam też lekki ból barku podobny do zakwasów co również mnie niepokoi. Czy rak płuc w moim wieku jest prawdopodobny? Nie odczuwam bólu w klatce piersiowej ani nie mam gorączki.

Rak płuca w pana wieku jest bardzo mało prawdopodobny. Palenie e-papierosa jednak jest trujące i z pewnością nie poprawia pana stanu zdrowia. Jeśli chce pan zadbać o zdrowia to proszę zrezygnować z używek, a w szczególności z palenia.