Czy rzucać palenie papierosów w ciąży?

Witam jestem w 5 miesiacu ciąży i bym chciała rzucić palenie papierosów ale nie wiem czy mogę. Słyszałam dużo różnych informacji I nie wiem co mam robić. Proszę o pomoc.

Palenie papierosów nie pozostaje bez wpływu na dziecko, dlatego powstrzymanie się od tego na okres ciąży i karmienia piersią wpłynie korzystanie na stan Maluszka.

Witam Panią. Trochę jestem zaskoczony tym co napisała Pani o "różnych informacjach". Trudno mi sobie wyobrazić by ze źródeł specjalistycznych otrzymała Pani informację o prozdrowotnym aspekcie palenia papierosów w ciąży. Myślę, że ekspertem w tej sprawie może być dla Pani lekarz ginekolog prowadzący Pani ciążę. Proszę zasięgnąć u tej osoby opinii. Decyzja o której Pani napisała, że chciałaby Pani rzucić palenie jest bardzo ważna bo daje realną szansę na zmianę. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/