Czy są jakieś metody, aby zmniejszyć nawilżenie pochwy?

Witam, mam poważny problem . Podczas stosunku jestem okropnie mokra, muszę podkładać ręcznik bo zalewam łóżko . Mojemu partnerowi bardzo to przeszkadza , a dla mnie jest to poważny kłopot, czy są jakieś metody aby zmniejszyć nawilżenie pochwy ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Witam, intensywna wydzielina po stosunku jest najprawdopodobniej wynikiem silnego podniecenia i raczej ma charakter fizjologiczny, ale na wszelki wypadek proszę skonsultować ten fakt z ginekologiem. Pozdrawiam