Czy są szanse na kolejną ciążę po obumarciu płodu?

Witam 2tygodnie temu okazało się że moja ciąża umarła moje pytanie brzmi czy w takim wypadku mam szanse na zdrową kolejną ciążę czy mogę poronić jeśli ja mam grupę krwi a- a mąż 0 ?dodam że byłam w 6tygodniu ciazy

Lek. Michał Lenard

Poronienie dotyczy dużej części kobiet, jedna strata ciąży nie przekreśla Pani szans na zdrową kolejną ciążę. Powinna Pani jednak pozostawać pod regularną kontrolą swojego ginekologa i stosować się do jego zaleceń. Pozdrawiam!