Czy są to objawy początku boreliozy?

Witam, ugryzł mnie kleszcz który prawdopodobnie był w skórze 2 dni. Na następny dzień po jego usunięciu dostałem gorączki oraz mocnego rozwolnienia następnego dnia doszły do tego wymioty.Po ugryzieniu została mała czerwona kropka która trochę swędzi Czy są to objawy początku boreliozy? Kiedy i do jakiego lekarza powinienem się udać?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.