Czy seks analny przy przetoce odbytu jest bezpieczny?

Witam, mam stwierdzoną przetokę odbytu. Chciałabym dowiedzieć się czy seks analny jest w takiej sytuacji bezpieczny. Kanał przetoki przebiega między zwieraczem wewnętrznym a zewnętrznym odbytu. Przetoka ma 35mm długości i około 2-3 mm średnicy. Ujście wewnętrzne jest na godz. 1 na głębokości 22mm. Ujście zewnętrzne się obecnie zasklepiło. Wstydziłam się zapytać mojego lekarza prowadzącego, dlatego z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry!

Jest to przeciwwskazanie do stosunków analnych. Szczegółowych informacji może Pani jednak udzielić lekarz prowadzący.

Pozdrawiam!