Czy Sertralina może obniżać tętno?

Dzień dobry. Od od 10 dni biorę asertin od 5 na dawce terapeutycznej. Moje pytanie czy sertralina może obniżać tętno do wartości 40 czy jest to powód do odstawienia leku, czy należy przeczekać i minie działanie niepożądane. Nadmieniam że nie czuje jakiś ważnych dolegliwości oprócz czasami zwrotów w glowie. Parę lat temu brałam ten lek i nie dawał takich dolegliwości wręcz przeciwnie miałam szybsze tętno. Proszę ko poradę nie chciałabym odstawić leku mam zaburzenia lękowe. pozdrawiam

Witam,
O lekach powinien decydować lekarz,gdyż na każdego człowieka mają inne działanie.Ze swej strony zachęcam,by porozmawiała Pani z lekarzem o podjęciu psychoterapii.Tym bardziej,że problem się powtarza i nadal jest leczony tylko objawowo.
Pozdrawiam serdecznie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza