Czy silny stres może powodować problemy gastryczne?

Witam 14 lutego mialem robioną gastroskopie i usg jamy b ze wzgledu na silne wzdecia i bole brzucha . Gastroskopia wyszla ok. a na usg wyszlo lymphangitis w jeitach, dolegliwosci przeszly same. 3 tygodnie temu mialem stresową sutuacje i w duzych nerwach zjadlem dosc garaca zupe, pozniej jeszcze bylem zestresowany pol nocy. Od tamtego czasu mam silne wzdecia bole w klatce piersiowej, ktore nasilaja sie podczas lezenia, zgage a nawet problemy w oddychaniu. Mam Mature w maju. Co robic?

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć