Czy skoki ciśnienia powinienem leczyć lekami na nadciśnienie?
Witam. Mam pytanie . Jestem osobą podatną na stres i nerwową. Mam na tle nerwowym skoki ciśnienia i pulsu . W momencie skoku ciśnienia mam w granicy 150-170/ 8-90 , do tego cały się trzęsę . Miałem wszelkie badania na serce , pełna morfologia , usg , rtg tarczyca . Fizycznie jestem zdrowy . Biorę xanax doraźnie i hydroksyzynyę . Mam pytanie czy te skoki ciśnienia powinienem leczyć lekami na nadciśnienie ?? Moje normalne ciśnienie jest niskie 100/60 , ale te skoki ??

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Jeśli standardowo ma Pan niskie ciśnienie podanie leku spowodowałoby również jego obniżenie co mogłoby skutkować pogorszeniem samopoczucia. Postępowanie z podawaniem xanaxu i hydroksyzyny wydaje się być słuszne. Sugeruję stosować się do zalecań lekarza.
Pozdrawiam.