Czy skorzystać z usług prostytutki?

Mam 18 lat i jestem prawiczkiem, niestety nie mam doświadczenia w kontaktach z dziewczynami, a zależy mi na tym, by nie być już prawiczkiem. Chciałbym skorzystać z usług pań, które oferują swoje ogłoszenia na pewnej stronie:), chciałbym, żebyście rozważyli wszystkie za i przeciw.

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Zastanów się dobrze, czego Ty chcesz. Seks to nie tylko fizyczność. Seks to przede wszystkim spoiwo związków. Sam akt z obcą kobietą może nie dać Ci tego, czego oczekujesz. Seks z ukochaną może dać Ci dużo więcej satysfakcji.
Korzystanie z usług kobiet z agencji czy ogłaszających się w Internecie wiąże się z dużym ryzykiem. Pomyśl o chorobach przenoszonych drogą płciową.
Uważam, że lepiej jest poczekać, by móc przeżyć pierwszy raz z osobą, na której Ci zależy. Jednak jest to Twoja decyzja, którą musisz podjąć samodzielnie.

Pozdrawiam