Brak zaufania i głębszego zaangażowania w związku

Spotykam się z chłopakiem od roku czasu bywały przerwy czasami miesięczne że się nie odzywaliśmy do siebie. Nie ukrywam że zadłużyłam się w nim przez ten okres oczywiście powiedziałam mu o tym chciałam żeby i on się określił ale on powiedział że oczekuję ode mnie tylko znajomości. Ciężko mi z tym sama nie wiem co mam myśleć bo dochodzi u nas do różnych sytuacji takich jak pieszczot i nic głębszego bo on nie chce żebym żałowała gdyby doszło do seksu. Jak mam sprawdzić czy mu zależy na mnie?
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Jak zachować dobre wrażenie zrywając?

Mam wrażenie, że chłopak już powiedział, czego od Pani oczekuje i co jest wstanie dać. To Pani potrzebuje teraz podjąć decyzje, czy to, co on oferuje (znajomość połączona z intymnością, jednak bez zobowiązań) Pani odpowiada i czy Pani także tego chce? Jeśli nie, a chłopak nie jest gotowy/chętny na głębsza relacje, warto się zastanowić czy trwanie w tym oczekiwaniu i nadziei nie przyniesie Pani więcej bólu, rozczarowań i frustracji?

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

Witam. Nie ma pani co sprawdzać bo kolega juz się określił, że mu nie zależy na Pani. Tylko Pani ma takie pomysły, aby łudzić się, że może będzie inaczej. I niech się nie da pani zwodzić.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy