Brak zaufania i głębszego zaangażowania w związku

Spotykam się z chłopakiem od roku czasu bywały przerwy czasami miesięczne że się nie odzywaliśmy do siebie. Nie ukrywam że zadłużyłam się w nim przez ten okres oczywiście powiedziałam mu o tym chciałam żeby i on się określił ale on powiedział że oczekuję ode mnie tylko znajomości. Ciężko mi z tym sama nie wiem co mam myśleć bo dochodzi u nas do różnych sytuacji takich jak pieszczot i nic głębszego bo on nie chce żebym żałowała gdyby doszło do seksu. Jak mam sprawdzić czy mu zależy na mnie?

Mam wrażenie, że chłopak już powiedział, czego od Pani oczekuje i co jest wstanie dać. To Pani potrzebuje teraz podjąć decyzje, czy to, co on oferuje (znajomość połączona z intymnością, jednak bez zobowiązań) Pani odpowiada i czy Pani także tego chce? Jeśli nie, a chłopak nie jest gotowy/chętny na głębsza relacje, warto się zastanowić czy trwanie w tym oczekiwaniu i nadziei nie przyniesie Pani więcej bólu, rozczarowań i frustracji?

Witam. Nie ma pani co sprawdzać bo kolega juz się określił, że mu nie zależy na Pani. Tylko Pani ma takie pomysły, aby łudzić się, że może będzie inaczej. I niech się nie da pani zwodzić.