Czy ślina lub żele mogą niszczyć plemniki?

Witam, mam 21 lat mąż ma 25 lat staramy się o dziecko co prawda krótko bo tylko od dwóch miesięcy ale efektów nie ma żadnych a bardzo byśmy chcieli dzidziusia i chciałam się spytać czy to prawda, że jeśli pochwa nie jest do końca mokra i mąż używa śliny lub żelu typu dur.. to przez to niszczymy plemniki na których nam zależy no w końcu żeby dzidzia była:) Proszę o dopowiedź pozdrawiam:)

Witam serdecznie!

Ślina oraz żele nie niszczą plemników. Nie jest to przyczyną braku ciąży.
Po tak krótkim czasie starań o dzidziusia nie należy dopatrywać się  jakiś nieprawidłowości. Należy o siebie dbać, dużo odpoczywać a na pewno nie długo będzie Pani szczęśliwą kobietą w ciąży.
Pozdrawiam