Mam dobre wyniki badań - dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

Od kilku miesięcy staram się z partnerem o dziecko. Mam 21 lat, ostatnio robiłam badania i wszystko jest ze mną ok, ale zastanawiam się dlaczego jeszcze nie zaszłam w ciążę. Martwię się bo bardzo pragniemy dzidziusia. Co mam zrobić? Martwię się ze nie jestem płodna, nie daje mi to spokoju. Bardzo proszę o pomoc.

Witam serdecznie,

Skoro wszystkie badania są prawidłowe nie ma Pani powodów do niepokoju. Proszę spokojnie starać się o dzidziusia. Poza tym dbać o siebie, odpoczywać, unikać stresów. Zdarza się,że bardzo duża chęć zajścia w ciążę z niewyjaśnionych przyczyn uniemożliwia to. Zatem proszę być na razie spokojną.

Pozdrawiam