Czy stan przed miesiączką mógł wpłynać na wynik cytologii?

Cytologię robiłam 2 dni przed okresem, czy to mogło wpłynąć na wynik badania? Wynik ujemny. Zalecenie leczenie przeciwzapalne. Dodam, ze nie miałam żadnych objawów, robiłam test Gineintima test pH i wynik był w normie. Odebrałam receptę, jednak pani z recepcji nie znała odpow.na moje pyt. Biorę Gynalgin pozniej mam Gynoflor. Objawów ani przed ani po nie miałam.Czuje sie dobrze, zdrowo.Czy te tabletki dopochw.moga opóźnić okres? I czy partner powinien również cos zażywać?

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki jest opis całego wymazu? Sadze ze wskazana jest wizyta u ginekologa który także może zalecic leczenie u partnera . Bez całego wyniku ciężko się wypowiedzieć