Czy stomatolog podjął dobrą decyzję o wycisku stomatologicznym?

Dzień dobry. Miałam robiony wycisk stomatologiczny do korony przy aparacie ortodontycznym. Masa zaklinowała sie i dentysta musiała usuwać ją ponad dwie godziny, ostatecznie przecinając łyżkę. Według stomatolog, nie mogła pną przewidzieć, że wycisk bedzie tak trudno pobrać. Dzisiaj jestem opuchnięta, mam również siniaki. Czy stomatolog ma rację, że to był wypadek, czy mogła jednak przewidzieć, że bedą trudności przy zdejmowaniu i poczekac, aż skończę leczenie?

Nie wszystko można zaplanować i nie wszystko można przewidzieć.Jeżeli lekarz nie podjąłby próby wykonania tego wycisku zostałby oceniony negatywnie.