Czy stosowane leki są prawidłowe w leczeniu zaburzeń lękowych?

Mam zaburzenia lękowe miałem stosowane takie leki jak escitil arketis efectin setaloft dutilox z powodu silnych skutków ubocznych przerwałem leczenie obecnie biorę anafranil 75mg połowa dawki plus doraźnie cloranxen 5mg czy to dobre leki na zaburzenia leku i strachu

Pozdrawiam i zapraszam