Co oznacza potliwość i mroczki przed oczami przy zaburzeniach lękowych?

Mam zaburzenia lękowe zażywam 37dni anafranil w dawce 75mg na dobę mam dwa skutki uboczne potliwość i często robi mi się cię mnie w oczach czy to minie

Witam,
rzeczywiści Clomipramina, która jest substancją czynną leku anafranil może powodować ubocznie nadmierną potliwość i problemy z akomodację oka.
Przy okazji - uważam, że zaburzeń lękowych nie powinno się leczyć
objawowo(farmakologicznie) tylko przyczynowo ( psychoterapeutycznie)
W niektórych, nieliczych przypadkach we współpracy.
Pozdrawiam