Czy stożek rogówki wyklucza zawodową jazdę samochodem?

Witam, mam stwierdzonych stożek rogówki w najlepszej korekcji mam jakieś 40-50% widzenia. Obecnie studiuje inż. zarządzania, przeglądając oferty pracy po studiach 99% przypadków wymagane jest prawo jazdy kat.B to znac, że po zakończeniu studiów będę miał problem ze znalezeniem pracy? Obecnie mam prawo jazdy i jazda nie sprawia mi żadnej trudności a słyszałem, że nie dostane pozwolenia od lekarza medycyny pracy do prowadzenie samochodu zawodowo.

Witam. Proszę ten stożek oblaskawić tj zacząć nosić soczewki twarde lub zrobić sobie zabieg na rogowce - może się Pan jeszcze nadaje. Istotne są też przymglenia w rogowce czy Pan je ma i czy postępują. Najlepiej jechać do Poznania i się przebadać w czymś takim jak była kiedyś Corvita. Pozdrawiam serdecznie