Czy suplementy mają wpływ na miesiączkę?

Dzien dobry mam 38 lat,miesiaczki mialam w 30-32 dniu cyklu.Od stycznia pij suplement diety Symfolic.10 lutego dostalam miesiaczke(24dzien cyklu),a kolejna 27luty(18 dzien cyklu).czy to przez zazywanie tego suplementy czy jest inna przyczyna

Witam serdecznie,

Wszelkie zmiany jakie wprowadzamy mogą mieć wpływ na gospodarkę hormonalną, ponieważ jest bardzo czuła. Suplement mógł przyczynić się do zmian w cyklu ale nie musiał. Czy może być jeszcze jakaś inna przyczyna - oczywiście bardzo bardzo wiele np. zmęczenie, stres, zła dieta, stan zdrowia itp. Wiem, że może ani uznać moją odpowiedź za mało konkretną ale trudno jest ocenić przyczynę przy tak niewielkiej ilości informacji a Pani temat. Ogólnie rzecz biorąc nie wierzę w sulementy diety i radziłąbym Pani z niego zrezygnować.
W razie dodatkowych pytań do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk