Czy tabletki Perfect Biust są bezpieczne?

czy tabletki Perfect Biust są bezpieczne? mam lat 19 i chcialabym w jakis sposob powiekszyc swoje piersi ...rosna strasznie wolno. Czy aby napewno nie rosna po nich włosy? chce byc pewna, ze nie niszcza one gospodarki hormonalnej, nie pobudzaja komorek rakotworczych i czy efekty trzymaja sie na stale. Jesli moja mama ma spory ladny biust ...to czy to zalezy tylko od jej masy ciala? czy moze ja tez bd miec takie?

Witaminy w ciąży

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takich tabletek, które powodowałyby przyspieszony rozwój biustu. Nie polecam stosowania tego typu preparatów.