Czy jest jakiś sposób, by przyspieszyć zdrowe odchudzanie?

Mam 26 lat, 167 cm wzrostu, 70 kg. 2,5 tygidnia temu postanowilam sie odchudzac! Wprowadzilam do diety warzywa, owoce, ostawilam slodycze (prawie), weglowodany (rowniez prawie - pozwalam sobie na 2 kromki chleba podczas sniadania) nie Smaze, unikam slonych przekasek, alkoholu itp. 4 razy w tygodniu chodze na basen (OK 30 min, nie jest yo forsowne plywanie bo, dopiero sie ucze), kozystam z sauny. Przez ten czas stracilam po 2 cm w tali I ramionach, obwod uda sie nie zmienil a w biodrach niestety mi przybylo... Czy jest jakis sposob aby przyspieszyc zdrowe odchudzanie? Czy to nie za wolno...? Po zmierzeniu sie, boje sie wejsc na wage ;) chcialabym pozbyc sie 10kg a boje sie ze w tym tempie zajmie mi to baaardzo duzo czasu!

Wszystko, co Pani wprowadziła w życie jest pomocne w odchudzaniu, ale najważniejsze jest to, aby dieta odchudzająca była idealnie dobrana do osoby i jej problemów żywieniowych, które spowodowały odkładanie się tkanki tłuszczowej. Bez dokładnej analizy żywienia w ciągu dnia nie można stwierdzić, co robi Pani źle i dlaczego przybywa cm w biodrach. Pozdrawiam

Dzień dobry,

z Pani opisu aktualny jadłospis nie wygląda prawidłowo. Aby sobie nie zaszkodzić proszę się zgłosić do dietetyka -w celu zbilansowania prawidłowej diety.

Pozdrawiam