Wzrost wagi podczas odchudzania

Witam. Mam 19 lat wzrostu 156 i waze coraz wiecej choc jem mniej niz wczesniej... moja waga utrzymywala sie dlugo na 54-55. Zaczelam sie odchudzac ale jak stanelam na wage to sie zalamalam. Waze 59 kg. Piersi mi tylko zmalaly. Moje cialo jest bardzo zbite. Glownie uda. Sa grube i wyszedl mi celulit. Pupe tez mam duza. Na twarzy jestem grubsza niz wczesniej i nie podoba mi sie to. Z reszta nie mam problemu.

Dorota Kozak Dietetyk, Szczecin

Witam.

Jeżeli w czasie odchudzana Pani przytyła oznacza to że dieta którą Pani wybrała jest niewłaściwa. Należy też Pamiętać że jedząc częściej mniejsze zdrowe posiłki chudnie się więcej niż jedząc rzadziej, ponieważ organizm zbyt długie przerwy między kolejnymi posiłkami traktuje jako głodówkę i energię którą otrzyma z następnego posiłku zaczyna odkładać zamiast spalać z obawy przed następną głodówką.

Dieta powinna być dobrana indywidualnie do Pani i trybu życia, bazować na zasadach zdrowego odżywiania połączona z zestawem ćwiczeń. Zapraszam do mojej porani dietetycznej online dieta 7 dniowa to koszt 39 zł. Z przyjemnością ułożę dla Pani odpowiednią dietę .

www.twojadobradieta.pl

Pozdrawiam