Czy taki płacz jest normalny podczas zbliżeń?

Dzień dobry, coraz częściej zdarza mi się płakać podczas orgazmu, nie jest to smutek, lecz bardziej łzy szczęścia. Czy tak częsty płacz jest normalny podczas zbliżeń z partnerem?

Dzień dobry.

Orgazm jest stanem przeżywania najwyższej rozkoszy, który u niektórych kobiet wywołuje reakcję, o której Pani pisze. Nie jest to żadną nieprawidłowością - po prostu "wybuch" emocji towarzyszący orgazmowi wywołuje łzy szczęścia, o których Pani wspomina.
Z całą pewnością nie warto się tym stanem przejmować, a nade wszystko nie warto doszukiwać się w tego rodzaju reakcji jakiejś "patologii" - wręcz przeciwnie - trzeba cieszyć się z tego, że może Pani doświadczać tak intensywnych przeżyć.

Pozdrawiam
Maciej Rutkowski

https://abovo.bialystok.pl/