Czy taki pomiar zarodka jest faktycznie bardzo zły?
Witam jestem w 5 tyg ciąży byłam u lekarza ginekologa bardzo źle podszedł do mnie zrobił USG ..GS na USG wyszło 0.32 cm ...powiedział że nie wie co z tego będzie czy naprawdę jest aż tak źle ...proszę o odpowiedź... dziękuję

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
Witam serdecznie,
na tym etapie ciąży wszystko jest możliwe, dlatego też zapewne lekarz w taki sposób się do Pani zwrócił.
Na początku piątego tygodnia ciąży GS, czyli pęcherzyk ciążowy, powinien mieć około 5 mm. W ciągu kolejnych dni powinien wzrosnąć do nawet 11 mm. Zdarzają się oczywiście wyjątki, ponieważ nie każda ciąża rozwija się książkowo.
Proszę być dobrej myśli i z nadzieją udać się na kolejne badanie USG, które zapewne ginekolog zalecił za około 2 tygodnie.
W międzyczasie zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na podobne pytania innych użytkowniczek:
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/pusty-pecherzyk-ciazowy-w-5-tygodniu,
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/maly-pecherzyk-ciazowy-w-5-tygodniu-ciazy,
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-takie-wyniki-w-5-tygodniu-ciazy-oznaczaja-ze-wszystko-jest-dobrze.