Czy taki poziom cholesterolu jest niebezpieczny?

witam, mam 24 lata i poziom cholesterolu całkowitego 215, hdl 44,7, ldl 128. waze 81 kg i mam 180 cm wzrostu. czy to powód do obaw?

Pana wyniki badań nie budzą specjalnego niepokoju. Lipidogram możemy uznać za normalny. Jest pan młody, mam nadzieję bez chorób. Można się zastanowić nad pana przyzwyczajeniami dietetycznymi, dbając o zdrowe odżywianie. Zalecana jest często dieta śródziemnomorska.